| HadesSs a întrebat:

Salutare, am tot cautat pe google dar nu gasesc, un site unde sa vad preturile la benzina si motorina la anumiti furnizori.Am nevoie de cel mai mare pret de carburant pentru un decont. Am inteles ca la MOL ar fi cea mai scumpa.

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Peco online.ro
Acolo compari preturile benzinariilor din zona talaughing
dar, daca deconteaza cineva, nu platesti tu prima data...adica,unde-i logica!? Cat platesti atat iti deconteazalaughing de ce ai vrea sa pui unde e mai scumplaughing
in fine, astia de la peco online au si aplicatie, e mai usor de folositlaughing

| HadesSs explică (pentru ibaal):

E mai greu de explicat daca, daca vrei iti explic pe privat, nu platesc de fapt doar primesc laughing

| ibaal a răspuns (pentru HadesSs):

Hahalaughing bun atuncilaughing aia e aplicatia/site-ul, sper sa te ajute happy

4 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

De obicei PETROM are cele mai mici preturi

| HadesSs explică (pentru ibaal):

Pai stiu ca de la Petrom alimentez si eu, dar imi trebuie cele mai mari nu cele mai mici laughing