| Georgian22 a întrebat:

Salutare,are cineva idee cum sta treaba cu Rabla?
Am un opel pe care nu-l mai folosesc.E functional, dar are itp si asigurare expirate.
Am înțeles in mare ca iti da voucher pentru achiziționarea unei masini noi.Eu nu am bani sa-mi iau o masina noua.
Daca o vand pe olx gen si scriu ca pentru programul rabla, ce acte trebuie sa fac? (vanzare cumparare, radiere etc? )?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as fi interesat ce se poate face cu o dacie 1310, care a fost folosita putin si pentru ca a stat pe loc nu mai merge. are maxim 40000 km reali, deci motorul e bun, dar nu a fost ingrijita si nu mai porneste. mersi.