| IsărescuAndrei a întrebat:

Aș vrea să îmi recomandați o platformă (proprie sau nu) de creare de magazin online. Dacă s-ar putea și cu o mică justificare (nu este obligatoriu). Multumesc anticipat si rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Friendly (prietenoasa, usor de folosit) - Prestashop
Completa (mai greu de folosit dar este cea mai buna) - Magento
Mai sunt si altele precum : OpenCart, ZenCart sau poti prin wordpress daca nu ai multe produse.

Daca doresti ceva automat poti folosi : Shopify sau Shopmania.
Mai sunt si altele.

1 răspuns:
| plugarua a răspuns:

V-am trimis mesaj.