| Nikezor a întrebat:

Salutare, as vrea sa va pun o intrebare legata de locurile de munca de acasa. Sunt inca la liceu si as vrea sa fac ceva 'banuti' de un buzunar cu ajutorul pc-ului, cam ce joburi ar fi cat de cat utile pentru un om fara experienta.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e pusă grești, trebuia ceva de genul: ce joburi ar utiliza un om fără experiență

| Nikezor explică (pentru sierra1):

Ma bucur ca ai reusit sa iti dai seama de asta, poate nu m-am exprimat cel mai bine.

| sierra1 a răspuns (pentru Nikezor):

Cinstit: slabe șanse, chiar deloc. Ceva necalificat, sigur găsești (magazine, comerț sau servicii)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai experiență, nu ai cum să accesezi un job online. Nu există astfel de joburi cu muncă necalificată.

| June20 a răspuns:

E destul de greu de spus. In general job-urile de acasă sunt bazate pe meserii foarte tehnice, cum ar fi IT-ul, doar ca pe zona asta îți trebuie experiența.

Ai putea sa încerci gestionarea comenzilor pentru site-uri online (adică preiei comenzi, vorbești cu clienții). Altceva nu prea văd