| almaz a întrebat:

Salutare. Când vrei să faci o afacere in alimentația publică, cu cine trebuie să iei legătura pentru a-mi explica care sunt pașii, ce aprobări am nevoie, etc...mersi.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Sunt firme care se ocupă de așa ceva. Onorariul pentru un SRL-D pleacă de la 500 lei+200 lei capitalul social(e acel cont de capital social ce trebuie deschis pe numele firmei la orice bancă dorești)

Uite un site ce te-ar putea ajuta, sau vezi că găsești și la mica publicitate ceva similar.
https://www.regnet.ro/......ma-online/