| Ferii a întrebat:

Salutare, care este cea mai profitabila afacere făcuta de la tine acasă? De ex. Sa iau anunțuri de pe alte site-uri cu mașini și sa le public pe un alt site cu un preț mai mare cu 50-100 euro, merită? Cât de legal este? Sau sa îmi recomandați cum as putea face câțiva bani în plus ca sunt la facultate și as avea nevoie.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vrea si el sa faca bani.
cea mai profitabila afacere de acasa este videochatul.
la munca baiete ca sunt destui si destule care o freaca pentru bani nemunciti.
daca esti la facultate poti sa te angajezi undeva part time.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio logica ce zi tu acolo. Ca doar banii ii ia proprietarul mașinii nu site ul de anunturi

| gogu220 a răspuns:

Bă ce idei bune au unii. Întrebarea e cum faci când zice unu că vrea să cumpere o maşină dar vrea sa dea o tură? Fugi în Gerania, o iei şi dacă se răzgândeşte cumpărătorul?