| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salutare.Care se pricepe la Y0utube? Am un canal de Youtube si as vrea ca vizualizarile mele sa nu fie din Romania, sa fie din alte tari cu putere mare de cumparare.Stie careva ce trebuie sa fac si cum sa fac ca videoclipurile mele sa fie vazute si de straini?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia ar fi ca contentul sa fie in limba engleza.
Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| Alasingur a răspuns:

Iti faci un cont de YT nou cu VPN pe America.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Alasingur):

Pai si cum se face asta? Ca nu ma pricep.

| Alasingur a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Sunt o multime de tutoriale pe yt.