| Cole2019 a întrebat:

Salutare,

Cautam o metoda de a face cheta prin sms. Suntem un colectiv destul de mare si este nevoie de un lucru din cand in cand, dar noi nu prea ne intalnim. Asa ca ar fi mai simplu daca as trimite un sms care sa imi incarce factura la abonament cu fix suma pe care trebuie sa o ofer/donez etc. ( plus un eventual comision al intermediarului, ar fi frumos fara dar, deh... happy )

Stie cineva ceva, linkuri etc?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Transfer bancar catre cel care cumpără din grupul vostru si gata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se înțelege ce vrei.
care sa imi incarce factura la abonament cu fix suma pe care trebuie sa o ofer/donez?