| AndrewR a întrebat:

Ce banca are cea mai mica dobanda la un credit"prima casa"? Ps: din ce am auzit brd si bcr sunt fruntașe!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand Raiffeisen. Este cea mai serioasă bancă pentru împrumuturi.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Serioasa da
scumpa iar da, scumpa in SPUME, la fel si brd si bcr
auzi, comision la plata facturilor... nici aia de la loto privat de la colt, care e innebunita dupa bani nu cere comision, dar Raiffeisen cere, cu multa nesimtire, ori daca faci credit de prima casa atunci te doare orice banut

eu as da telefon la toate bancile (si as cauta pe google toate bancile din rrrominica) si as gasi personal cea mai buna