| Florentin01 a întrebat:

Ce fabrica de mobilă îmi recomandați? Dacă vă întrebați la ce îmi trebuie mobila sau ce legătură are întrebarea de azi cu cele trecute, să știți că îmi trebuie pentru birourile afacerii mele. Nu contează orașul din care este sau prețul, ci mobila să fie făcută și montată foarte bine, să fie punctuali, serioși și, eventual, livrarea să fie gratuită. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti mobila personalizata, la comanda.
Cauti o firma /persoana fizica care se ocupa cu facut mobila, ii ceri referinte de lucru si daca-ti plac atunci dai comanda.
Avantajul major este ca se pot face marimi si forme dupa bunul plac, chiar si adaptate pe loc, la nevoie.
Mobilierul nu este "batut in cuie", va fi exact pe masura spatiului, conform dorintei tale.

3 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu conteaza pretul?
Pe ce lume traiesti?

| umbra09 a răspuns:

La comanda e cel mai bine

| loopditoo a răspuns:

Buna, iti recomand Martplast. E o firma foarte buna, destul de accesibila si fac mobilier la comanda, de livrare nu stiu dar pretul cred ca te intereseaza si nu este scump desi calitatea este premium.