| SynapseNinja a întrebat:

Ce părere aveți, Ciel sau Smart Bill? Care e mai bun dintre cele două și de ce? Vă mulțumesc frumos și vreau răspunsuri serioase.

1 răspuns:
| Capatina_Mircea_1982 a răspuns:

Cel mai important e sa le testezi (gratuit) inainte. Apeleaza si serviciul de suport ca sa vezi cum ii simti pe fiecare.
Vezi cum au evoluat companiile in ultimii ani (cifra de afaceri, lansari, parteneriate) pentru a estima cum vor fi si de acum. Acest gen de "maritis" e anevoiosnde schimbat, deci e bine sa alegi din start bine.
Smart Bill pare sa fie viitorul.