| bobonel a întrebat:

Ce parere aveti despre o mini-afacere cu una-doua oglinzi foto (pentru nunti,botezuri, majorate)?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cinci mii de euro investiția, ți-i scoți după zece evenimente (ușor dacă ai conexiuni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat dai pe ele si cat de dispus esti sa umblii, sa gasesti contracte si evenimente. Cat costa alea, minus costurile masinii pe un an, ca sa pui si cauciucuri, si service, si benzina, ca o sa faci ceva km pe an (bucsaraie mucsaraie si km adaugati la masina). minus taxele pe an, plus cat iei tu pe enevimeniment. Si faci calculu.