| StoicaTheodor a întrebat:

Cine îmi poate spune și mie cam câți bani se pot face cu Tazz by EMag sau FoodPanda, glovo, care ar fi mai profitabilă, in cazul in care faci asta cu mașina? La un program de 4-5 ore pe zi, București, cu mașina.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta pe Youtube un tip pe nume Grigore Varlam.
Are un canal plin despre glovo, bolt, foodpanda. zice exact cat si cum se castiga

| StoicaTheodor explică (pentru suntserios):

Mulțumesc pentru răspuns! Am văzut mare parte din clipurile lui, dar îmi doresc să aflu și niște informații mai proaspete, cât și să aflu daca știe cineva ceva despre Tazz.