| anonim_4396 a întrebat:

Salutare happy! ..cine stie un depozit mare de second hand-haine in tara ..cu un raport bun calitate pret ..Multumesc anticipatwinking!

1 răspuns:
| eunescu09 a răspuns:

Pentru ca va ocupati cu mobila/haine second, noi va propunem urmatoarea varianta de lucru:
- Va putem aduce, din Germania, mobila second, sau haine second-hand, in functie de momentul, si preferintele d-tra.
- Avem in Dabuleni, Dolj, deja un tir de marfa de foarte buna calitate pe care dorim sa il vindem, pentru a aduce un altul
- Daca sunteti interesat de o astfel de colaborare, noi speram permanenta, va rog sa ne contactati
eunescu09@yahoo.com
tel. 0757561863