| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Cum pot face sa primesc bani de la oameni, prin SMS? Sa imi intre intr-un cont, si sa ii pot scoate in mana.
De exemplu, sa trimita la numarul "1111" textul "DA". Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cersetor modern. Este ilegal sa faci asta daca esti vreun bolnav inchipuit. Mergi la o sectie de Politie si te vor invăta ei.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ai nevoie de bani de ce nu îți cauți un loc de muncă?
Nu mai visa la lucruri imposibile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum? sa iti vina banii pentru ce?

| ACTH a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident, doar farmeri pe aici. farmati raspunsuri pentru puncte. am pus o intrebare, poti sa raspunzi la ea, neanderthalule?

| anonim_4396 explică (pentru ACTH):

Tu vrei sa cersesti pe internet, ca un cersetor veritabil.
Deci nu cred ca ai vreun cuvant de spus happy
De ce nu te duci in suedia la cersit direct? ca pe internet mai greu cu cersetoria, te impoziteaza statul.

| ACTH a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legatura are asta cu cersitul rolling on the floor). tu nici macar nu ai inteles intrebarea mea. doamne fereste laughing. DIN CONTRA, oamenii vor sa MA plateasca prin SMS si nu stiu cum. baga-ti mintile-n cap, probabil esti vreun somer, sau sofer pe tir. hahaha.
am trait s-o aud si pe asta "cersit". HAHAHA

| anonim_4396 explică (pentru ACTH):

Pai si de ce nu ai zis asta de la inceput, cand te-am intrebat, sa fii platit pentru ce?

| DevilRock a răspuns (pentru anonim_4396):

Visează, altceva nu are de făcut.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doamne ajută să dea vreunul la Poliție treaba asta. Mi-ar plăcea să ți-o iei prin spate, măcar o perioadă până-ți bagi mințile-n cap.

| DevilRock a răspuns:

Mai nou vrei să faci bani fără să faci nimic?
De ce nu cerșești pe stradă?