| Lina1993 a întrebat:

Cum trimit un colet fara ramburs in strainatate (Norvegia, mai exact) prin Posta Romana? Pana acum am trimis doar colete in tara si stiu procedura, completam buletinul expeditie si notam datele pe pachet si mergeam sa-l depun. A mai trimis cineva prin posta in alta tara? E ceva diferit sau cateva tipsuri pe care ar trebui sa le stiu? Multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este diferit. Este aceeasi procedura. Citeste si aici: http://bit.ly/2Glbrvy