| Katsu a întrebat:

Salutare. De ceva vreme tot stau si ma gandesc ce afacere sa imi deschid in viitorul apropiat si mi-a rasarit ideea cea mai buna dupa parerea mea, sa deschid o benzinarie. Este o zona in apropiere unde se practica agricultura intens si tot pe acolo trec camioanele care vin de la o cariera de piatra iar cea mai apropiata benzinarie este la cel putin 20 km. M-am interesat sa cumpar pamant, am gasit insa nu stiu cat costa bazinele, pompa, si toate cele necesare. Stie cineva cam cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| Xtar a răspuns:

O afacere buna ar fi sa deschizi o casa de pariuri insa trebuie sa bagi destul de multi bani insa in cateva luni dupa ce ai pornit casa vei avea un profit bun

| Katsu explică (pentru Xtar):

Si asta ar fi o idee, ma gandeam si la un fastfood gen biggy's, mancare multa, buna si iefitna sau auto servire.

| icyke a răspuns:

Buna, eu stiu o benzinarie care este de vanzara, pe drumul European Ludus, Daca vrei informatii, sa ma contactezi pe e mail gabycy73@yahoo.com. Am si numar de telefon, eu am vrut numai in chirie.