| Iosifrazvan a întrebat:

Salutare. Este cineva pe acest grup care a licitat sau licitează mașini de pe aplicația Copart Germania? Și îmi poate explica,atunci când faci cont la ei ca firma,licitezi o mașina,etc o castigi,după o pot livra ei la domiciliu? Apreciez un răspuns concret, mersi

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pana in Romania nu.

Where can vehicles be delivered to?

On request, Copart will deliver vehicles (cars and motorcycles) up to a distance of 500 km from the respective vehicle location within Germany and to the Netherlands, Belgium, Luxembourg and all other countries bordering Germany up to 100 km from the border crossing.

| JimmyJohnes a răspuns:

Te duci si o iei sau platesti pe cineva sa ti-o aduca.