| AlinSiAtat a întrebat:

Salutare!
Exista vreo banca care acorda imprumut desi nu am contract pe nedeterminat?
Am contract de la o luna la alta.
De salariu nu se pune problema.
Singura problema ar fi contractul, in rest indeplinesc toate cerintele.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

NU stiu cine iti da tie 10k euro fara contract de munca pe nedeterminata, nu vreau sa fiu rau, sau sa iti fac o stare proasta.Dar eu ca banca nu ti-as da, la fel nici tu. Numai daca ai ceva apartament cu care sa te jupoai dupa.Nu ti-as spune nici la camatari sa te duci, 10k e cam mult happy dar sanatate sa fie

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca garantezi cu o proprietate semnificativ mai valoroasa decat valoarea totala a imprumutului.

| AlinSiAtat explică (pentru Brigaela):

Iti multumesc pentru raspuns, mai astept si altele. happy

| Liviu a răspuns:

Provident,dar spune is despre ce suma e vorba

| AlinSiAtat explică (pentru Liviu):

10.000 euro. Provident iese din discutie. Mersi pentru raspuns.

| Liviu a răspuns (pentru AlinSiAtat):

NU stiu cine iti da tie 10k euro fara contract de munca pe nedeterminata, nu vreau sa fiu rau, sau sa iti fac o stare proasta.Dar eu ca banca nu ti-as da, la fel nici tu. Numai daca ai ceva apartament cu care sa te jupoai dupa.Nu ti-as spune nici la camatari sa te duci, 10k e cam mult happy dar sanatate sa fie