| Alexandru10109 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva unde pot gasi un site legit pentru minare bitcoin? Va rog frumos? Unul care sa nu fie scam, vreau sa investesc in minări.

Răspuns Câştigător
| costinyo a răspuns:

Din pacate iti spun sa te feresti de asa ceva pentru ca timpul Bitcoin-ului s-a cam dus. La fel si celelalte monede. Nici macar curentul electric nu prea mai poti sa il scoti in ziua de astazi. Mai repede poti investi sa cumperi direct moneda si sa astepti sa creasca si sa o vinzi decat sa te apuci de minat. Numai o simpla cautare pe olx o sa vezi ca mai toti isi vand placile video si calculatoarele si UPS-urile ce le-au folosit pentru a mina cryptomoneda si daca ii suni sa discuti cu ei o sa iti spuna prin ce au trecut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja s-a dus perioada Bitcoin, e de domeniul trecutului nu va mai creste, nu se va mai întâmpla nimic cu ea, plus ca cu un calculator normal e f greu de minat, mai mult consumi curent, Bitcoin e de domeniul trecutului din cauza ca lumea nu mai are încredere in așa ceva.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Mai bine investesti actiuni pe bursa, depozite bancare, fonduri mutuale deschise.Cu rabdare poti sa ajungi la un capital mare.Bitcoin nu este investitie, este cheltuiala, specula cu risc enorm.Succes!