| AlexRO150 a întrebat:

Salutare, ma numesc Alexandru si vreau sa accesez fonduri europene sau de stat nerambursabile pentru a deschide o pensiune agroturistica, am inteles ca prin Submasura 6.2 si Submasura 6.4 se poate face acest lucru pe perioada 2021-2027, am inteles ca trebuie intocmita o ampla solicitare, dar problema este ca nu am timpul necesar sa ma documentez incat sa o scriu eu, ce firme sau cine se ocupa cu intocmirea de astfel de cereri? Si ce alte criterii si lucruri ar mai trebui sa stiu sau sa iau in considerare?
Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Ia boss aici
https://mtkconsult.ro/
Te asigur că fondatorul e un om fain

| DonEduardo a răspuns:

Incearca sa iti pastrezi dragostea pentru oameni, nu pentru bani.

| Țoglă a răspuns:

Caută în centrul orașului un cabinet care se ocupă de așa ceva ca sunt o mulțime. Se ocupă ei de tot, dar trebuie să dispui și tu de mai mulți bani dacă vrei să meargă totul bine.