| Anghelus_Emil_1964 a întrebat:

Salutare,ma numesc Emil si de curand am dat de o firma pe nume S.C. Exclusive Employment Agency S.R.L domilciliata in Mun. Bucuresti, serctor 2, str. Vasile Conta, nr.8-10, ap.4.Cu firma respectiva trebuia sa plec in 21.02. 2015 care de atunci pana in momentul actual nu am plecat nici pana in prezent si de cate ori vorbesc cu firma mi se raspunde ca incurand avand in vedere ca am citit toate mesajele de pe site-ul firmei, vad ca multe persoane au luat "teapa" cu aceasta firma... nimeni nu-mi da un raspuns concret ca cine cu a mai plecat cu firma asta fiindca firma aceasta lucra la limita legii cu contractele de mediere care pot dura pana la 250 de zile de la data incheierii contractului de mediere cu firma. Si eu sunt unul dintre cei care au dat 6 sute 50 de lei pe doua poze si un contract de mediere... Daca stiti pe cineva care a plecat cu firma respectiva, va rog sa ma contactati si pe mine aici cu niste raspunsuri. Astept sa ma contactati pentru a rezolva problema daca nu este ceva legal. P.S : Cand sunati la firma respectiva o sa va dea o adresa : Traian Vuia, nr. 10 dar care nu exista prima fila a contractului e pusa pe pagina mea de facebook. Mesajul acesta e pentru plecarea in Germania cum am plecat si eu pana acum, de doua luni de zile adica sunt tot acasa.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat