| Adrian199645632 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva siteuri din Europa pentru bursa transporturi? Gen siteuri de bursa transporturi din Germania, Franta, Anglia, etc. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Dar cred ca merge si pe Bursa Transport. Astia erau cei mai buni. https://www.bursatransport.com/faq

| Legsilativ a răspuns:

Teleroute-Bursa cu grad sporit de siguranta, dar si cu exigente ridcate
Cargo Agent(cu marfuri mai mult pentru orient si spatiul ex-sovietic), Timocom, Trans.eu
In rest sunt site-uri mai mici direct la care multe nu poti avea acces