| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Mai am putin si termin profesionala( 11 clase, profil mecanic auto). As dori ca mai apoi sa ma angajez insa nu stiu unde si ce domeniu... as prefera sa nu fie vreun service auto. Unde altundeva as putea sa ma angajez cu studiile actuale?

2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Cu calificarea ta te poti angaja doar intr-un service auto.
Poti depune un dosar pentru alta calificare. Sincer, iti recomand ospatar.

| IQ156 a răspuns:

Faci profil mecanic auto dar nu vrei sa te angajezi intr-un service? Incearca un magazin alimentar sau un bar.