| xs1der a întrebat:

Salutare!
Mi-am gasit un loc de munca si am nevoie pentru dosarul de angajare de o copie dupa diploma de studii. Stiu ca poate parea stupida intrebarea, dar se refera la diploma de absolvire a liceului sau diploma de Bacalaureat? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Cred ca se refera la diploma cu cel mai ridicat nivel, daca ai diploma de bac, este evident ca ai si terminat 12 clase, altfel nu poti sa dai bac-ul, daca ai terminat facultatea, asta implica si bac-ul, etc.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula este vorba de diploma de bacalaureat, aceasta atesta ca ai terminat liceul si ai trecut bacalaureatul.

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa ti-o dau pe a mea? Ca nu inteleg ce anume vrei.

| xs1der explică (pentru darrio2007):

Nu, as vrea sa taci happy

| darrio2007 a răspuns (pentru xs1der):

Daca ai acele diplome fa-ti copie dupa ele si gata. Dar nu le ai. Clar.

| xs1der explică (pentru darrio2007):

Stai calm ca le am, si probabil obtinute cu mai multa stiinta decat tine si tot arborele tau genealogic laughing

| DevilRock a răspuns (pentru xs1der):

Ar trebui să te abții de la astfel de comentarii. Dacă ai fi fost deștept nu mai puneai asemenea întrebare pe TPU.

| darrio2007 a răspuns (pentru xs1der):

Fara jigniri, ca si eu te pot trimite la origini. Daca erai asa cum te crezi, nu mai intrebai pe aici. Sau nu stii unde sa faci copiile?

| darrio2007 a răspuns (pentru DevilRock):

Lasa-l, saracu, ca nu stie ce vorbeste.