| Ostepoc_Alex_2002 a întrebat:

Salutare, spuneti-mi va rog modalitati de a face bani online, de genul : chestionare, vizualizez reclame etc, am 17 ani, doresc siteuri, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vreau tu sa faci iti va aduce fabuloasele sume de 1-2$ la cateva luni happy

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Chestionarele sunt o inselatorie, crede-ma. Iti spun ca poti scoate banii numai dupa ce ai strans 10 dolari de ex. Iar tu faci pe fiecare chestionar completat 0, 5. Cand ajungi la 2-3 dolari, brusc nu mai primesti chestionare sau completezi chestionarul dar nu te platesc.
Cam majoritatea chetiilor din care poti face bani online sunt scamatorii.