| dgeko a întrebat:

Salutare!
Stie cineva un nume de ziar din Bucuresti care sa contina anunturi cu locuri de munca?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da se cheamă Anunţ AZ! E un ziar numai cu așa ceva! Găsești la chioșcu de ziare!

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, în Adevărul sau Libertatea nu scrie? La Click nici atât nu prea cred, în ziua de astăzi ziarele sunt încărcate numai de mondenităţi, poate te descurci, succes.
O zi bună!

| BarBye a răspuns:

Anuntul

| dgeko explică:

Multumesc pentru raspunsuri, urmeaza sa ma hotarasc cui voi acorda funda.

| Korman a răspuns:

Monitorul

| Cristinell90 a răspuns:

Anuntul telefonic