| gyo_8403 a întrebat:

Salutare,
Sunt la liceu in clasa a 11 a, si nu stiu ce sa fac dupa ce termin liceul... unde sa ma angajez sau ce sa faca... mi-as duri sa lucrez cu pc ca asta imi place sau sa ma fac bodyguard (am 1.93 m )
Asa ca as dori de la voi niste sugestii!
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Ce profil urmezi la liceu? Iti sugerez sa urmezi o facultate.

| Ionutsu a răspuns:

Buna Ziua! Am citit mesajul dvs. si am o solutie la problema dumneavoastra astfel incat, consider oportun sa va prezint o oportunitate care va poate asigura un venit suplimentar lunar pe perioada nedefinita, si care include totodata lucrul pe PC! Pentru mai multe detalii sunati la nr. 0767913435 si veti fi pus la curent cu tot ce doriti! O zi buna in continuare!