| anonim_4396 a întrebat:

Salutare toata lumea, am primit o pisica de la unchiul meu cadou, sa o mananc la sapte luni? am inteles de la chinezi ca pisicile sunt gustoase la fel si cainii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa o vinzi in China ^^ca la ei e legal sa o manance

| Porcusorul a răspuns:

Probabil ca vrei sa faci pe psihopatul. Un alt copil nebagat in seama.

| anonim_4396 explică (pentru Porcusorul):

Unul sunt fata si doi chiar vreau asta am pus doar o intrebare daca mananc pisica la 7 luni sau nu

| Porcusorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa-ti un control psihiatric.

| laurataran a răspuns:

Un ANONIM, pofta buna, dar ma tem ca o sa versi ce papi happy