| GEORGEGEONI a întrebat:

Am 15 ani ți locuiesc în județul Dâmbovița. Caut o metoda pentru a face bani pentru ca m-am plictisit sa stau degeaba, dacă știți ceva metode prin care pot face un profit relativ mare va rog sa ma ajutați, vreau sa aud ideile voastre, am cautat pe internet și am găsit fel de fel de chestii (de la împărțit ziare, IT, la terase, etc...) dar nu știu ce sa zic.M-am gândit sa cumpăr din unele locuri obiecte mai ieftine și sa le vând în alte locuri cu un profit oricât de mic dar nu știu ce obiecte dar nu știu ce obiecte ar fi potrivite. Sunt destul de priceput la orice pot sa zic. Aștept ideile voastre și promit a dau funda la cel mai tare răspuns. M-am gândit și sa vând obiecte de care nu mai am nevoie de prin casa însa nimeni nu a cautat pana acum ce am de vânzare, sunt dispus sa ajut pe oricine cu orice atât timp cât face ceva legal și pot sa scot un ban cinstit din acel lucru. Caut lucruri simple pe care pot sa le fac și în timpul liceului sau chiar un servici de vara care chiar ar fi bun pentru ca vara tot ce fac e sa stau, chiar dacă mai e destul timp pana atunci sper sa găsesc un răspuns la aceasta întrebare acum sa nu credeți lucruri ciudate despre mine și mai vreau sa știu și dacă este potrivit pentru vârsta mea sa fac asa ceva, din câte am înțeles nu este un lucru rău pentru ca încât sa ma organizez în viata și sa știu cum sa economisesc banii în cele ce urmează. Sper sa înțelegeți la ce ma refer și sper ca ma puteți ajuta. Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Poti sa te angajezi la unele pariuri sportive ca om care se asigura ca minori nu pariaza.

| suntserios a răspuns (pentru christos1234):

Adica sa pui lupul paznic la oi happy lol

| GEORGEGEONI explică:

Daca poti te rog sa-mi dai si mie mai multe detalii sau daca ai mess, skype te rog sa-mi dai id

| GEORGEGEONI explică:

Dacă vrei te rog sa-mi dai mai multe detalii sau dacă ai mess, skype, te rog sa-mi dai id.

| GEORGEGEONI explică:

Daca vrei te rog sa-mi dai cateva detalii despre asta sau daca ai skype sau mes te rog sa-mi dai id.

| GEORGEGEONI explică:

Scz dar credeam ca nu s-a publicat happy