| Anoniq a întrebat:

Salutare TPU, am făcut retur la un produs și acum îmi cere sucursala băncii, ce înseamnă sucursala băncii mai exact? Menționez că am plătit online cu cardul bancar

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de unitatea bancara unde ai contul curent la care este asociat cardul cu care ai platit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banca care ti a emis tie cardul aia vor ei sucursala, ce bancă ti emisa cardul?

| NunuNini a răspuns:

Daca ai facut retur, ei trebuie sa-ti returneze banii. Unde? Le spui adresa, numele Bancii unde ai contul de card cu care ai platit.

| Mtoni a răspuns:

Îți cere locația biroului unde ți-ai deschis contul.

| Nicu2602 a răspuns:

Salut, sucursala băncii din câte știu "unitate operationala fara personalitate juridica a unei banci, care efectueaza operatiuni specifice in limita mandatului dat de banca a carei sucursala este." posibil să-ți ceara banca prin care sa făcut plata, te salut, numai bine