| 7Cristian7 a întrebat:

Am mare nevoie de bani si as vreau sa imi dati un site pe care as putea sa fac niste bani, cat se poate si sa investesc dar nu foarte mult. Va rog mult

6 răspunsuri:
| FlappyXXX a răspuns:

Dacă nu vă bateți nu a-ți rezolvat nimic.

| Denision99 a răspuns:

Du-te la muncă!

| Noone09 a răspuns (pentru Denision99):

Si tu la munca ce intelegi sa dai tepe

| Bogdan26E a răspuns:

Banii se obtin cu greu in mediul virtual. Daca doresti mai multi bani trebuie sa muncesti, bafta in gasirea unui job!

| xatxat123 a răspuns:

La munca, la PRODUS

| seoproject a răspuns:

Daca te pricepi la Engleza, poti scrie articole pe iWriter. Nu esti foarte bine platit la inceput, dar daca scrii tot mai mult si mai bine poti ajunge sa fii foarte bine platit.