| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa lucreze bine in illustrator,va rog sa imi spuneti cum va numiti pe facabook, pentru ca vreau sa ma ajutati cu ceva legat de un logo.
Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ma descurc si in Adobe Illustrator, dar stapinesc binisor varianta celor de la Corel, CorelDraw. Dar cred ca nu e nici o problema, atita timp cit programul poate converti fisierul creat in fisier de tip Illustrator (extensie.ai). Deci, astept sa vad despre ce e vorba.

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Cum te numesti pe Facebook?
ca trebuie sa-ti trimit poza cu logo-ul...

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe Facebook, Cristi Milco. Deci sa inteleg ca vrei sa tranform o poza normala intr-o imagine vectoriala? Daca e doar atit, nu e complicat deloc. Sper happy.

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Ti-am trimis mesaj pe Facebook...
Sper sa ma poti ajuta pentru ca am mare nevoie si mersi inca o data.