| RusMarius7 a întrebat:

Cum pot face bani online?
Am 17 ani, si imi place sa pierd vremea pe calculator. Si daca tot o fac, ma gandeam sa o fac mai productiv.

Spuneti-mi site-uri de pe care poti castiga bani fara investitii sau si cu, dar nu foarte mari la inceput happy
Si daca ati putea sa-mi si explicati putin ce si cum happy
Astept raspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Zazon1243 a răspuns:

Poti incerca sa farmezi bitcoin dar e putin cam riscant. Faci bani multi dar poti sa ii pierzi pe toti.Un prieten de al meu face animatii pentru youtuberi din strainatate si este platit pentru fiecare animatie dar nu mult.Adica pe internet, nu stiu asa multe metode.Si apropo si eu caut ceva de facut pe net ca sa fac bani, si nu ar trebui sa ai incredere chiar in toti.Altceva nu stiu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, tu crezi ca ar mai sta vreun copilas pe aici?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt pe Internet de prin anul 2000.
Nu există situri pe care să poți face bani pe Internet fără să ai o pricepere, skill în engleză, fără să oferi ceva în schimb, munca ta dacă te pricepi la ceva.
Activități mici, ca să câștigi un dolar după ce dai 1000 de clicuri, da, se găsesc.
Situri de completat sondaje cate promit dolari cu zecile, și constați că ai primit 10 dolari după un trimestru în care ai completat 100 de sondaje, asta, da.
Dacă cineva știe mai mult decât mine să îmi arate și mie situl acela, că îl mănânc virtual online.

| Zazon1243 a răspuns:

A si apropo, n-am raspuns pentru funda, nici nu merit pentru raspunusul meu, dar o sa mai caut