| ionut2014 a întrebat:

Recent mi-am descarcat o aplicatie numita Wowapp, dar de cateva zile nu prea reusesc sa strang banii, unii oamenii spun ca au facut in doar cateva zile 20$ sau chiar mai multi, ei bine eu va intreb daca stiti cum poti face cat mai multi bani in timp mai scurt? Vorbesc cu mai multi prieteni mult pe aplicatie si am si cativa invitati, dar in aceste zile am strans doar 0.12$! Deci va rog frumos sa ma ajutati daca stiti ce trebuie sa fac!

Si daca ati putea sa va faci un cont si sa intrati in reteaua mea va rog frumos! Multumesc pentru ajutor!

https://www.wowapp.com/w/grecuionut89/Grecu-Ionut

1 răspuns:
| eNdH a răspuns:

Nu te mai lua dupa aplicatiile de genul, fiindca ele sunt facute in asa fel in cat ei sa castige de 10 ori mai mult, de exemplu tu primesti un cent, ei primesc 10 dolari.