| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca am ales categoria corecta, deși mulți trebuie să știți de chestia asta...
Vreau sa merg la banca să-mi depun sa zicem 100 de lei pe propriul card (am 16 ani).
Si as dori sa stiu care e vârsta minimă.
Daca va întrebați de ce, am fost atât de dobitoc încât mi-am scos toți banii si daca nu am bani pentru factura lunara, o luna intreaga ma voi uita pe pereți, sper ca nu se va ajunge la asta.

Răspuns Câştigător
| KazimirVolkovici a răspuns:

E ok și la 16, cel puțin eu nu am avut probleme. M-am dus la bancă și am rugat un angajat să mă ajute să pun bani pe card. Nu a durat mai mult de 5 minute.

1 răspuns:
| Devil21 a răspuns:

18 ani.