| Bogdan_5729 a întrebat:

Salutare,
Trebuie sa fac o depunere de numerar la banca Libra Bank, nu am card la aceasta banca. Stiti cumva daca se pot face depuneri de numerar la ghiseu si ce comisioane se aplica?

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

La toate bancile se pot depune numerar la ghiseu
regula asta NU are nici o exceptie, daca sediul de banca e destul de mic atunci are numai ghiseu

iar comisioanele ar trebui sa fie 0 cand depui bani intr-un cont chiar la banca respectiva (adica nu la alta banca, care sa faca transfer bancar)

totusi, fiecare banca poate sa faca ce vrea, asa ca, daca nimeni nu iti confirma care e comisionul, poti sa dai un telefon la banca, insa ma indoiesc profund ca ai alta solutie mai ieftina decat sa depui direct la banca aia intr-un cont din banca respectiva