| EduardM1 a întrebat:

Salutare tuturor, aș vrea să plec la muncă in Canada timp de câteva luni și aș vrea să știu de ce acte am nevoie ca să plec acolo in afară de invitația angajatorului și cam cât de greu e să te acomodezi. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai nevoie de viza care îți asigură permis de ședere. Viza ți-o dă ambasada lor în urma unui proces de acordare de viză. Acesta se face conform cu procedura de acordare a vizei de pe situl ambasadei.