| Bog a întrebat:

Salutare tuturor! Iubesc fotbalul de foarte mult timp si ma pasioneaza pariurile sportive. In ultimul timp nu prea am mai pariat pentru ca m-am luat cu facultatea, dar acum la finele sesiunii parca as vrea sa fac ceva banuti din fotbalbig grin (mai ales ca incepe liga si la noi:X) Doresc sa fac o "retea" de cunoscatori ai fenomenului fotbal care sa ma ajute cu idei, pronosticuri.etc Id-ul meu e bog_greeneyes@yahoo.com Toti cei care vor sa ma ajute le voi fi >recunoscator Sper sa fim o echipa care sa castige putin si sigur weekend de weekend big grin Va astept! >big grin

Răspuns Câştigător
| nutzu' a răspuns:

Baga ID-ul asta si mai vb(si mie imi place sa mai pariez, joc cate un sistem la fiecare 3 zile):

tgvgtr@yahoo.com

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tipsgoals.com poate va ajuta cu ceva

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 29 tips-uri a avut doar 5 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. In 2-3 meciuri scot cei 40 de Euro pe care-i platesc pe luna platesc pe luna :)) Succes!

| ShacKalul a răspuns:

Www.WinningCrazy.com este site-ul pe care il cauti. Eu folosesc predictiile lor de trei luni si nu le pot reprosa nimic!
In luna Iulie au acordat 17 predictii dintre care 16 corecte!

| royalspikey a răspuns:

Vezi daca este ceva interesant pe http://www.depospage.blogspot.ro