| varia a întrebat:

Salutare tuturor, stie cineva lucru pe net,, dispun de timp, as putea lucra acasa, vri-un site pe care se poate de facut bani?

Răspuns Câştigător
| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Da poti lucra ca youtuber

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut fata promoter, pentru infiintarea unui video blog pe Youtube. Esti interesata?

| JustMeForever3 a răspuns:

Eu zic sa înveți prima data limba romana si dupa aceea sa iti cauti de lucru

| MariaJust a răspuns:

Daca te pricepi la limba engleza te-as putea ajuta eu cu ceva de lucru cateva luni. Am nevoie de niste traduceri din limba engleza in romana. Scrie-mi in privat te rog.

| BlackBMW a răspuns:

P*rnhub.com