| Dinozaur11 a întrebat:

Salutare tuturor!
Un extras de cont ar trebui să fie confidențial?
Adică dacă ajunge în mâinile cui nu trebuie, oferă ceva informații legate de cont, în afară de istoricul tranzacțiilor?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"oferă ceva informații legate de cont"

da, de exemplu dacă poți plăti sau nu o răscumpărare in caz de răpire

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În cont se poate intra doar cu parolă.

| GabiDumitrescu a răspuns:

In principiu, da. Pe de alta parte, nu m-ar deranja in mod deosebit sa afle altii cit de sarantoc sunt. Pe extras ai si numarul contului, deci cine pune mina pe extrasul tau de cont si vede ca esti rupt in gura poate sa iti mai puna niste bani in cont...winking

| Wr3nch a răspuns:

Pai ai numele si titulaiul contului, deci stii automat ca x are y bani.