| SynapseNinja a întrebat:

Vărul meu tocmai ce și-a deschis o firmă de construcții imobiliare și vrea să angajeze personal. A pus anunțuri peste tot, însă vrea să angajeze și vietnamezi, sirieni etc. Însă nu știe unde să pună anunțurile astfel încât ei să aibă acces la ele, dacă pe internet, pe ce site? Firma e pe cât se poate de serioasă, le asigură cazare în căminul firmei, masă caldă, transport de la cămin până la șantier cu microbuzele firmei, biletele de avion și cel mai important, salariul la timp. Are în jur de 10 angajați deocamdată, dar nu sunt suficienți, angajează pe toate posturile din imobiliare. Vreau răspunsuri fără miștocăreală.

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

La AJOFM, la forțele de muncă unde au un departament specializat. Poate obține inclusiv facilități fiscale. Restul, pot fi niște mari țepe! Succes!

| GheorgheBuruias a răspuns:

Salut, anunturi se pot pune pe www.prolist.ro este o platforma dedicata meseriasilor