| cls12 a întrebat:

Salutare!
Vreau idei de afaceri la tara cu investitie undeva la maxim 3.000 euro

Stiu ca e un buget mic(nu comenatati aiurea, trebuie sa existe o idee de afacere)
Poate sa fie si pe agricultura(am 3 ha de pamant)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baiatul meu n-a avut nici atata cand a inceput afacerea cu legume. A facut un solar de 20 mp si de acolo a pornit. Solarul a fost facut din lemne si folie. Astazi are 7 solarii mari si castiga bani frumosi. A luat si bani de la UE.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai acu 2 săptămâni aveai 10, 000 ce făcuși cu restul de bani mai Claudelehee hee

| cls12 explică (pentru Catrice):

I am bagat la aparate

Răspuns utilizator avertizat
| Bariel a răspuns:

Apicultura, ferma de pasari, oi capre. Sa cultivi plante e mai greu deoarece necesita multa munca fizica, la 3000 de euro nu ai ce utilaje sa ti achizitionezi pentru a efecientiza treaba.

| cls12 explică (pentru Bariel):

Ceva ce sa nu fie in zona, apicultura si ferma de pasari sunt destule