| booody a întrebat:

Salutare! Vreau si eu idei de carti despre investitii in imobiliare,in Real Estate, care sa se potriveasca si cu legile din Romania.Stiu de cartea "ABCs of Real Estate Investing", dar nu sunt sigur ca ce scrie acolo se potriveste si la noi in tara.

1 răspuns:
| nuivoiesăspun a răspuns:

Cumpără orice carte vrei tu, nimic nu e scris pentru legile din Ro, totul e o fantezie economică care nu poate fi aplicată în sistemul nostru.
Citește ce vrei ca să ai cultură economică si cumpară-ți un cod economic sau o carte de drept economic. Așa ai tot ce-ți trebuiem Acum le vrei si tu pe toate la un loc.