| Alition_7236 a întrebat:

Salutari!
Am o suma de 954 de lei. Stiu ca este o suma mica... Dar asi dori sa investesc in ceva.
Imi puteti da niste idei? Chiar daca este vorba de o suma apropiat mai mare.
Ce mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| k4Zy a răspuns:

Iti cumeri 3-4 famili de albine si iti faci rost de echipament de apicultor si gata afacerea.Dar trebuie sa iti faci test sa vezi daca esti alergic la venin de albine.

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca ai paypal poti sa-i investesti aici. Eu sunt deja si pana acum au fost foarte seriosi si pe viitor cred ca vor fi
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32542

| Ame25 a răspuns:

Eu mi-as cumpara aur pentru ca ii creste mereu valoarea

| Mady2696 a răspuns:

Buna! Poti sa-ti iei o pereche de papagali si dupa ce fac oua si pui poti sa-i vinzi si sa strangi ceva banuti. Sper ca ti-am dat o idee buna!