| AdrianPetru98 a întrebat:

Salutări!
Cunoașteți site-uri care oferă chestionare plătite? Nu mă interesează să mă îmbogățesc din ele, dar nu ar strica câțiva bănuți luați pe câteva întrebări.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| mihaela000ela a răspuns:

MOBROG-Pentru participarea la sondaje primeşti între 2 şi 15 RON pentru un sondaj scurt.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Daedalus. O data sau maximum de 2 ori pe an cate 50 de lei se pot strânge daca participi la chestionare imediat după ce le primești.

| AndrElle a răspuns:

Eupanel

| Viorelaa26 a răspuns:

Buna. Chiar se ofera bani pentru raspunsurile la sondaje sau e teapa?