| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!
Doresc sa lucrez de acasa, online, daca este vorba de ceva mai complicat preferabil pe un site in limba romana.
Multumesc anticipat!
P.S: Rog seriozitate si variantele oferite sa fie 100% adevarate si verificate. Am 17 ani dar pot "lucra" si pe cardul parintilor daca este nevoie.

Răspuns Câştigător
| BalanAlex23 a răspuns:

Sunt site-uri în limba engleză care te plătesc pentru redactare sau prezentări powerpoint. În România, am făcut 3e în două luni pe sondaje online, nu merită. Poți încerca să investești în criptovalute și să aștepți ca să le crească valoarea, ca și o metodă alternativă.

| Goete a răspuns (pentru BalanAlex23):

Criptovaluta... sau sa scada valoarea, nu?
Si ai nevoie de bani sa investesti, pe care usor ii poti si pierde

| SebitaBM2000 a răspuns (pentru Goete):

High risk, High reward! happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi sa faci?

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor Ce pervers a sunat asta laughing "Ce știi să faci" : D

| suntserios a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Mi se pare o întrebare pertinenta și potrivită în contextul întrebării. Dacă tu ai 10 ani și te apucă rasul e problema ta.

| BalanAlex23 a răspuns (pentru suntserios):

Nu iti inteleg foarte bine intrebarea... daca te referi la domeniul IT, nu am habar cu ce se mananca. laughing
In schimb ma descurc destul de bine cu limba romana si engleza...

| suntserios a răspuns (pentru BalanAlex23):

Mai clar de atat nu cred ca aveam cum sa intreb.
Daca nu te ai prins pana acum cum functioneaza realitatea... lucrurile se intampla asa.
Tu oferi un serviciu si esti platit pentru asta. Intelegi?
Deci trebuie sa stii sa faci ceva pentru banii aia mai ales in domeniul online.

Sa fii apt si autorizat sa faci niste traduceri.
Sa stii programare
Sa stii marketing online
Sa stii SEO
Sa stii design samd

Toti ne descurcam cu limba romana. Iar daca te descurci bine cu engleza sigur se cauta oameni care sa scrie articole...

| BalanAlex23 a răspuns (pentru suntserios):

Apreciez efortul. Si nu, nu stiu cum se mananca realitate. Realitatea se poate manca in mai multe feluri si poate chiar si gusturi diferite, in functie de om si de disciplina aleasa. In viata este bine sa raspunzi strict la ce ti se cere, fara comentarii inutile. O zi placuta! happy

| suntserios a răspuns (pentru BalanAlex23):

Ai sa înțelegi tu cat de inutil e comentariul meu când o sa te trosneasca realitatea. Pana atunci așteaptă mult și bine sa îți pice din cer bani și joburi