| Ghengbeng18381 a întrebat:

Salutări TPU, de curiozitate vreau si eu sa încerc dropshipping și am nevoie de un cont bancar/card, spuneți va rog daca merge orice fel sau de care trebuiesti?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa faci asa ceva iti trebuie infiintarea unei firme. Ca sa-ti poti face o firma trebuie sa ai minim 18 ani. Cand faci firma faci un cont de capital social si ala il folosesti. E mai complicat!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Iti trebuie un cont bancar, nu conteaza de la care banca este.

| Catalin77945 a răspuns:

VISA/Master,de regula astea sunt cele mai folosite