| Dariuus2003 a întrebat:

Salutari TPU. Pe aliexpress poti plati cu bonul de la paysafe sau ai nevoie de un cont?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De unde pana unde ai auzit asa aiureala? Cont, mosule, cont sau PayPal.

| Dariuus2003 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi mult de raspuns. si scuze dar din potriva sunt tanar si nu prea ma am. asa sunt țăranii ca si mine. si pot sa incarc contul de paysafe cu un bon de paysafe. un transfer de bani cum s ar zice?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dariuus2003):

Nu breh, cont bancar. Tu ai vazut pe site ce optiuni de plata ai?