| anonim_4396 a întrebat:

Salutttttt!
Ma numesc Iulian si doresc ca voi sa-mi propuneti o idee de afacere.pornind de la urmatoare idee:
-vreau sa fie pe un site
-sa fie pariuri dar doresc de la voi idei originale ceva ce nu sa mai facut... ceva nou intr-un cuvant
-ma gandeam la pariuri lol 1v1? sau ceva asemanator ( FARA CS:GO deja sunt prea multi )
-va multumesc si tratati raspunsurile cu seriozitate
Dau funda oricarei idei este buna si o pun in practica. nu doresc pariuri cs go sau sportive ..doar o idee de a paria cat si pe ce ( nu ma refer la bani adica pe cs eu ma gandeam 1 v 1 pe bani lol am si forum deja hostat tot tot doar astept o idee buna )

2 răspunsuri:
| daniel500 a răspuns:

Ideea cu lol 1v1 e forte buna,
sau poti incerca si cu hearstone

| Iulian9787 a răspuns (pentru daniel500):

Poti fi mai exact?